Ovde možete pronaći sve članove SOPAS saveza i njihove kontakt adrese.

  • DPA Apatin
    Dunavska obala bb
    25260 Apatin
     
    Kontakt
    Milorad Bujić, 064/216-06-79, dpa.apatin@yahoo.com


  • KPA Bela Crkva
    Vojvođanskih brigada 65
    26340 Bela Crkva
    www.kpabelacrkva.com
    kpabc78@gmail.com
    PIB: 102273273
    MAT.BR. 8765669
     
    Kontakt
    Dragan Perašević, 063/420-095, perasevic.d@gmail.com
    Slobodan Savatović, 064/234-37-81, slobabc@gmail.com


  • RK Roniti se mora
    Karađorđeva 93
    15313 Bela Crkva
     
    Kontakt
    Jovan Petrovski, 063/303-972, jovan.tasa@gmail.com


  • KPA Royal sub
    Milutina Milankovića 124
    11000 Beograd
    royalsub-bg@hotmail.com
     
    Kontakt
    Mirko Miščević, 064/115-53-36


  • RK Sebastian
    Cara Lazara 9
    11000 Beograd
    www.sebastian.rs
     
    Kontakt
    Predrag Peca Radifković, 069/155-54-58, sebastianbeograd@yahoo.com


  • RK Calypso
    Beogradska 71
    11000 Beograd
    www.calypso.rs
     
    Kontakt
    Božana Ostojić, 011/322-22-32, 063/309-007, bozana.ostojic@gmail.com


  • RSK Sub
    Tošin bunar 83
    11000 Beograd
    www.sub-diving.sob.rs
     
    Kontakt
    Uroš Akšamović, 063/350-823. office@sub-diving.sob.rs
     


  • RK Poseidon divers
    Luja Adamiča 26b
    11000 Beograd
    www.poseidondivers.rs
    poseidondiversbeograd@gmail.com
     
    Kontakt
    Srđan Veljić, 063/223-632, veljicsr@gmail.com
     
     


  • RK Big blue
    Kursulina 13
    11000 Beograd
    www.bigblue.co.rs
     
    Kontakt
    Jovan Petrović, 064/111-14-57, joca.bigblue@gmail.com
     


  • KPA URS
    Karađorđeva 6
    11000 Beograd
    www.urs.rs
    office@urs.rs
     
    Kontakt
    Zoran Radoičić - ZR, 011/262-43-97, 063/215-696, venator@sezampro.rs
     


  • RK Bezbednost
    Sjenička 1
    11000 Beograd
    www.bezbednost.co.rs
     
    Kontakt
    Vojislav Vuković, 064/131-47-41, vukovic.vojislav@gmail.com
     


  • Amfora
    Dunavski kej 4
    11000 Beograd
    www.amfora.org.rs
     
    Kontakt
    Bratislav Marković, 063/235-793, baneamfora@gmail.com
    Zoran Rubinjoni, 4rubiz@gmail.com
     


  • RK Nemo
    Kozarčeva 81
    11000 Beograd
    www.nemoscubadiving.com
     
    Kontakt
    Milan Todorović, 064/123-93-53, mtodorovic.maximus@gmail.com
     


  • KPA Beograd
    Pop Lukina 4
    11000 Beograd
    www.kpa.co.rs
     
    Kontakt
    Milorad Đuknić, 011/262-50-32, 063/861-14-55, dive.bgd@vektor.net
     


  • KVS Mornar
    Cara Dušana 2
    11000 Beograd
    www.mornar.rs
    plivanje@gmail.com
     
    Kontakt
    Srđan Dimitrijević, 063/211-396
     
     


  • RK Hidroarheolog
    Kajmakčalanska 33
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Slobodan Panić, 011/380-65-89, 065/380-65-89, 060/300-89-49,
    hidroarheolog@gmail.com, panic.slobodan@gmail.com
     


  • SRK Aqua mont
    Obrenovački drum 27a
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Aleksandar Milosavljević, 063/253-653, office@aquamontservice.com
     


  • RK Delta
    Batajnički drum bb
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Ivan Simonović, 063/820-01-06, skinerdiver@gmail.com
    Slađan Stošić, 064/892-17-51
     


  • RK Explorer
    Sime Šolaje 3
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Mladen Milojević, 064/112-13-88, milojev@yahoo.com
     


  • RK Val
    Dr.Ivana Ribara 54/16
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Valerije Ljubičić, 064/207-56-33, klubval@gmail.com
     


  • RSK Đerdap
    Dunavski kej bb
    19320 Kladovo
     
    Kontakt
    Živadin Đorđević, 062/835-22-86


  • RK Kragujevac
    27.Marta 12
    34000 Kragujevac
    www.kpakragujevac.com
    kpakragujevac@gmail.com
     
    Kontakt
    Srbislav Obradović, 034/330-192, 064/295-22-28, srbislavkg@gmail.com
     
     
     


  • RK Viking
    Nova  Balšićevа 28/16
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Jovica Mijajlović, 064/163-34-11, viking.krusevac@gmail.com
     


  • KPA Kruševac
    Radomira Jakovljevića bb
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Miroljub Bićanin, 065/302-29-93, bbicanin@sbb.rs
    Borislav Petrović, 065/322-02-20, bocadiver@gmail.com
     


  • RK Naissub
    Kozaračka 21
    18000 Niš
    www.naissub.com
     
    Kontakt
    Milena Radić, 069/196-74-99, naissub2010@gmail.com
     


  • RK Triton
    Rasadnik 20/1-14
    18000 Niš
     
    Kontakt
    Nebojša Stanković,  063/109-30-37  
    nesa.triton@gmail.com
     


  • RK Mornar
    Bulevar Kneza Miloša 2
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt:
    ronklubmornar@gmail.com
    063 1010235


  • RK Ship
    Kralja Petra prvog 42, Veternik
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Vladimir Pejin, 069/696-587, rkshipns@gmail.com
     


  • RK Danubius spasilac
    Gajeva 49, Sremska kamenica
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Miodrag Bajčetić, 021/475-56-16, 063/548-544, bajce@eunet.rs
     


  • RK Svet ronjenja
    Stevana Šupljikca 57
    26000 Pančevo
    www.svetronjenja-sdt.rs
     
    Kontakt
    Janez Kranjc, 065/880-66-80, svetronjenja@yahoo.com
     


  • KPA Pančevo
    Masarikova 1a
    26000 Pančevo
    www.kpapancevo.org
     
    Kontakt
    Slavko Makara, 061/175-24-39, kpa.pancevo@gmail.com
     


  • RK Mehurić
    Paje Jovanovića 7
    35250 Paraćin
     
    Kontakt
    Slavoljub Jovanović, 062/207-007, mehuric@ptt.rs
     


  • DPA Sombor
    Venac Živojina Mišića 14
    25000 Sombor
    www.dpasombor.com
     
    Kontakt
    Goran Zelić, 064/611-37-97, goranzelic.so@gmail.com
     


  • KPA Spartak
    Ratka Mitrovića 7
    24000 Subotica
    www.ronilackiklubspartak.co.rs
     
     
    Kontakt
    Milan Pavković, 063/862-51-74, roniocispartak@gmail.com
     
     


  • RK Deep` blue
    Nade Dimić 2
    24000 Subotica
    www.deepnblue.org
     
    Kontakt
    Viktor Steinfeld, 065/240-72-97, info@deepnblue.org
     
     


  • RK Begej
    Jovana Trajkovića bb
    23000 Zrenjanjin
    www.begejron.org.rs
     
    Kontakt
    Goran Kaurić, 023/511-215, 060/611-65-10, kaurich@ptt.rs
     


INSRUKTORI SOPAS-a SA PRAVOM NA LICENCU 2020. godine :

 

M 3   (8)

BRANISAVLJEVIĆ   ĐORĐE   a

ĐUKNIĆ   MILORAD   +

LJUBIČIĆ   VALERIJE   +

MARKOVIĆ   BRATISLAV   +

OSTOJIĆ   BOŽANA   +

PANIĆ   SLOBODAN   +

RADOIČIĆ   ZORAN   +

VALIĆ   GORAN   +

 

M 2  (11)

BAJČETIĆ   MIODRAG   +

BIĆANIN   MIROLJUB   +

BRATOVIĆ  BRUNO   +

JOVANOVIĆ   SLAVOLJUB   +

KEBIN  MINA   +

KRANJC   JANEZ   +

PAVKOVIĆ   MILAN   +

PAŽIN   PREDRAG   a

SIMOVIĆ   MLADEN   +

VUKOVIĆ   VOJISLAV   +

ZELIĆ   GORAN   +

 

M  1  (37)

AKŠAMOVIĆ   UROŠ   a

BOŠKOVIĆ   NATAŠA   +

BULAJIĆ   RAJKO   +

DANILOVIĆ   NENAD   +

DELIĆ   TAMARA   a

ĐORĐEVIĆ   NEBOJŠA   a

GALIĆ   MIROSLAV   a

ILIĆ   ROBERT   +

KAURIĆ   GORAN   +

KOSTIĆ   SLOBODAN   +

KRSTIĆ   KONSTANTIN     A

KRSTIĆ   NATAŠA    A

LJUBIČIĆ   ŽUNA   +

MAKARA   SLAVKO   +

MARINKOVIĆ   DAMJAN   +

MIJAJLOVIĆ   JOVICA   a

MILISAVLJEVIĆ   VLADAN   a

NERIĆ   DUŠAN   a

NIKOLIĆ   DAVOR   a

NIKOLIĆ   IVAN   a

OBRADOVIĆ   SRBISLAV   a

PALIĆ   SRĐAN   +

PAVIĆ   ZOLTAN   +

PEJIN   VLADIMIR    a

PERAŠEVIĆ   DRAGAN   +

PETROVIĆ   BORISLAV   +

RADIVOJEVIĆ   MLADEN   +

RUBINJONI   ZORAN   +

SIMONOVIĆ   IVAN   a

STAMENOVIĆ   RADIVOJE   +

STANKOVIĆ   NEBOJŠA   +

STEINFELD   VIKTOR   a

STOJANOVIĆ   MILOŠ   a

STOŠIĆ   SLAĐAN   a

TODOROVIĆ   MILAN   +

VELJIĆ   SRĐAN   a

VUJOVIĆ   ZORAN   a

 

 

Legenda:

+   Stečeno  pravo  na  licencu  prema  izveštaju  o  obučenima  u  toku  2019.godine

a   Stečeno  pravo  na  licencu  po  osnovu   „ automatizma“

A   Stečeno  pravo  na  licencu  ,po  završenom  kursu za  M1, ili  obnovi

 

Licenca  je  punovažna  nakon  uplata  matičnog  kluba  i  instruktora

Moguće  prigovore  na  objavljenu  listu  dostavite  najkasnije  do   22. 03. 2020. predsedniku NK SOPAS-a  na e-mail klubval@gmail.com.

Telefon 064/20-75-633

 

 

Adresar licenciranih instruktora SOPAS-a

Škola ronjenja Stepen Ronilac sort ascending ID KOD

CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Đorđe Branisavljević


SRB FOO I3 06 004


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Ðorđe Krstić


SRB FOO I1 06 011


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Zoran Vujović


SRB FOO I1 06 034


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Zoran Rubinjoni


SRB FOO I1 06 001


CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Zoran Radojičić


SRB FOO I3 06 003


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Zoltan Pavić


SRB FOO I1 09 043


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Živorad Vlk


SRB FOO I1 06 022


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Vojislav Vuković


SRB FOO I2 12 016


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Vladimir Vujasinović


SRB FOO I2 12 019


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Vladan Milisavljević


SRB FOO I1 06 014


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Viktor Steinfeld


SRB FOO I1 12 050


CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Valerije Ljubičić


SRB FOO I3 06 008


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Uroš Ivanović


SRB FOO I1 06 027


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Uroš Ćosić


SRB FOO I1 06 026


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Uroš Akšamović


SRB FOO I1 06 008


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Srđan Veljić


SRB FOO I1 12 048


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Srđan Palić


SRB FOO I1 06 005


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Srbislav Obradović


SRB FOO I1 06 013


CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Slobodan Panić


SRB FOO I3 06 001


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Slađan Stošić


SRB FOO I1 09 044


MEĐUNARODNE SUDIJE U PLIVANJU  PERAJIMA

  1. Bozana Ostojic
  2. Gordana Mircetic
  3. Goran Zebic
  4. Sasa Djokic
  5. Aleksandra Djokic
  6. Marko Zelenovic
  7. Nedeljko Dudukovic
  8. Car Aleksandar
  9. Branislav Ziskovic
  10. Denis Tatomir
  11. Draginja Vlk
  12. Lea Vlk
  13. Dudukovic Jovana
  14. Dudukovic Hedegko
  15. Vladislava Dudukovic
  16. Milica Okicic
  17. Milos Milanovic
  18. Nemanja Ziskovic
  19. Nikola Mircetic
  20. Uros Dobrojevic
  21. Zoran Vujovic
  22. Jovan Petrovic
  23. Katarina Zivkovic
  24. Vladimir Medakovic
  25. Aleksandar Ziskovic
  26. Goran Zelić

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U RONJENJU NA DAH

  1. BozanaOstojic
  2. Milan Pavkovic
  3. Moidrag Bajcetic
  4. Nebojsa Stankovic
  5. Milena Radic
  6. Ivica Stojanovic
  7. Petar Markovic
  8. Vladimir Stojanovic
  9. Dejan Stankovic
  10. Srdjan Milodanovic

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U PODVODNOM HOKEJU

  1. Nenad Kasporski
  2. Djordje Krstic
  3. Bozana Ostojic

 

SUDIJE ZA PODVODNE VEŠTINE

  1. Bajčetić Miodrag
  2. Branisavljević Đorđe
  3. Dejan Stanković
  4. Perašević Milan
  5. Miodrag Filipović
  6. Palić Pavle
  7. Pavković Milan
  8. Sandra Košić
  9. Slavko Makara
  10. Savatović Slobodan
  11. Palić Srđan
  12. Srđan Milodanović
  13. Tibor Gulači
  14. Valić Goran
  15. Šuvak Zlatko
  16. Goran Zelić

Ferplej je pobeda

Copyright © 2020, SOPAS
Developed by Animat studio