Ovde možete pronaći sve članove SOPAS saveza i njihove kontakt adrese.

  • DPA Apatin
    Dunavska obala bb
    25260 Apatin
     
    Kontakt
    Milorad Bujić, 064/216-06-79, dpa.apatin@yahoo.com


  • KPA Bela Crkva
    Vojvođanskih brigada 65
    26340 Bela Crkva
    www.kpabelacrkva.com
    kpabc78@gmail.com
    PIB: 102273273
    MAT.BR. 8765669
     
    Kontakt
    Dragan Perašević, 063/420-095, perasevic.d@gmail.com
    Slobodan Savatović, 064/234-37-81, slobabc@gmail.com


  • RK Roniti se mora
    Karađorđeva 93
    15313 Bela Crkva
     
    Kontakt
    Jovan Petrovski, 063/303-972, jovan.tasa@gmail.com


  • KPA Royal sub
    Milutina Milankovića 124
    11000 Beograd
    royalsub-bg@hotmail.com
     
    Kontakt
    Mirko Miščević, 064/115-53-36


  • RK Sebastian
    Cara Lazara 9
    11000 Beograd
    www.sebastian.rs
     
    Kontakt
    Predrag Peca Radifković, 069/155-54-58, sebastianbeograd@yahoo.com


  • RK Calypso
    Beogradska 71
    11000 Beograd
    www.calypso.rs
     
    Kontakt
    Božana Ostojić, 011/322-22-32, 063/309-007, bozana.ostojic@gmail.com


  • RSK Sub
    Tošin bunar 83
    11000 Beograd
    www.sub-diving.sob.rs
     
    Kontakt
    Uroš Akšamović, 063/350-823. office@sub-diving.sob.rs
     


  • RK Poseidon divers
    Luja Adamiča 26b
    11000 Beograd
    www.poseidondivers.rs
    poseidondiversbeograd@gmail.com
     
    Kontakt
    Srđan Veljić, 063/223-632, veljicsr@gmail.com
     
     


  • RK Big blue
    Kursulina 13
    11000 Beograd
    www.bigblue.co.rs
     
    Kontakt
    Jovan Petrović, 064/111-14-57, joca.bigblue@gmail.com
     


  • KPA URS
    Karađorđeva 6
    11000 Beograd
    www.urs.rs
    office@urs.rs
     
    Kontakt
    Zoran Radoičić - ZR, 011/262-43-97, 063/215-696, venator@sezampro.rs
     


  • RK Bezbednost
    Sjenička 1
    11000 Beograd
    www.bezbednost.co.rs
     
    Kontakt
    Vojislav Vuković, 064/131-47-41, vukovic.vojislav@gmail.com
     


  • Amfora
    Dunavski kej 4
    11000 Beograd
    www.amfora.org.rs
     
    Kontakt
    Bratislav Marković, 063/235-793, baneamfora@gmail.com
    Zoran Rubinjoni, 4rubiz@gmail.com
     


  • RK Nemo
    Kozarčeva 81
    11000 Beograd
    www.nemoscubadiving.com
     
    Kontakt
    Milan Todorović, 064/123-93-53, mtodorovic.maximus@gmail.com
     


  • KPA Beograd
    Pop Lukina 4
    11000 Beograd
    www.kpa.co.rs
     
    Kontakt
    Milorad Đuknić, 011/262-50-32, 063/861-14-55, dive.bgd@vektor.net
     


  • KVS Mornar
    Cara Dušana 2
    11000 Beograd
    www.mornar.rs
    plivanje@gmail.com
     
    Kontakt
    Srđan Dimitrijević, 063/211-396
     
     


  • RK Hidroarheolog
    Kajmakčalanska 33
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Slobodan Panić, 011/380-65-89, 065/380-65-89, 060/300-89-49,
    hidroarheolog@gmail.com, panic.slobodan@gmail.com
     


  • SRK Aqua mont
    Obrenovački drum 27a
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Aleksandar Milosavljević, 063/253-653, office@aquamontservice.com
     


  • RK Delta
    Batajnički drum bb
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Ivan Simonović, 063/820-01-06, skinerdiver@gmail.com
    Slađan Stošić, 064/892-17-51
     


  • RK Explorer
    Sime Šolaje 3
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Mladen Milojević, 064/112-13-88, milojev@yahoo.com
     


  • RK Val
    Dr.Ivana Ribara 54/16
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Valerije Ljubičić, 064/207-56-33, klubval@gmail.com
     


  • RSK Đerdap
    Dunavski kej bb
    19320 Kladovo
     
    Kontakt
    Živadin Đorđević, 062/835-22-86


  • RK Kragujevac
    27.Marta 12
    34000 Kragujevac
    www.kpakragujevac.com
    kpakragujevac@gmail.com
     
    Kontakt
    Srbislav Obradović, 034/330-192, 064/295-22-28, srbislavkg@gmail.com
     
     
     


  • RK Viking
    Nova  Balšićevа 28/16
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Jovica Mijajlović, 064/163-34-11, viking.krusevac@gmail.com
     


  • KPA Kruševac
    Radomira Jakovljevića bb
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Miroljub Bićanin, 065/302-29-93, bbicanin@sbb.rs
    Borislav Petrović, 065/322-02-20, bocadiver@gmail.com
     


  • RK Naissub
    Kozaračka 21
    18000 Niš
    www.naissub.com
     
    Kontakt
    Milena Radić, 069/196-74-99, naissub2010@gmail.com
     


  • RK Triton
    Rasadnik 20/1-14
    18000 Niš
     
    Kontakt
    Nebojša Stanković,  063/109-30-37  
    nesa.triton@gmail.com
     


  • RK Mornar
    Bulevar Kneza Miloša 2
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt:
    ronklubmornar@gmail.com
    063 1010235


  • RK Ship
    Kralja Petra prvog 42, Veternik
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Vladimir Pejin, 069/696-587, rkshipns@gmail.com
     


  • RK Danubius spasilac
    Gajeva 49, Sremska kamenica
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Miodrag Bajčetić, 021/475-56-16, 063/548-544, bajce@eunet.rs
     


  • RK Svet ronjenja
    Stevana Šupljikca 57
    26000 Pančevo
    www.svetronjenja-sdt.rs
     
    Kontakt
    Janez Kranjc, 065/880-66-80, svetronjenja@yahoo.com
     


  • KPA Pančevo
    Masarikova 1a
    26000 Pančevo
    www.kpapancevo.org
     
    Kontakt
    Slavko Makara, 061/175-24-39, kpa.pancevo@gmail.com
     


  • RK Mehurić
    Paje Jovanovića 7
    35250 Paraćin
     
    Kontakt
    Slavoljub Jovanović, 062/207-007, mehuric@ptt.rs
     


  • DPA Sombor
    Venac Živojina Mišića 14
    25000 Sombor
    www.dpasombor.com
     
    Kontakt
    Goran Zelić, 064/611-37-97, goranzelic.so@gmail.com
     


  • KPA Spartak
    Ratka Mitrovića 7
    24000 Subotica
    www.ronilackiklubspartak.co.rs
     
     
    Kontakt
    Milan Pavković, 063/862-51-74, roniocispartak@gmail.com
     
     


  • RK Deep` blue
    Nade Dimić 2
    24000 Subotica
    www.deepnblue.org
     
    Kontakt
    Viktor Steinfeld, 065/240-72-97, info@deepnblue.org
     
     


  • RK Begej
    Jovana Trajkovića bb
    23000 Zrenjanjin
    www.begejron.org.rs
     
    Kontakt
    Goran Kaurić, 023/511-215, 060/611-65-10, kaurich@ptt.rs
     


INSTRUKTORI  SOPAS-a  SA  PRAVOM  NA  LICENCU  2019. godine

 

M 3  (8)

BRANISAVLJEVIĆ  ĐORĐE   +

ĐUKNIĆ  MILORAD   +

LJUBIČIĆ  VALERIJE   +

MARKOVIĆ  BRATISLAV   +

OSTOJIĆ  BOŽANA   +

PANIĆ  SLOBODAN   +

RADOIČIĆ  ZORAN   +

VALIĆ  GORAN   +

 

M 2  (15)

BAJČETIĆ  MIODRAG  +

BIĆANIN  MIROLJUB  +

BRATOVIĆ  BRUNO  +

HABRAM  ĐERĐ  a

JOVANOVIĆ  SLAVOLJUB  +

KEBIN  MINA  +

KRANJC  JANEZ  +

MIKIĆ  DRAGAN  a

MILOJEVIĆ  MLADEN  a

PAVKOVIĆ  MILAN  +

PAŽIN  PREDRAG  A

PETROVIĆ  JOVAN  a

SIMOVIĆ  MLADEN  +

VUKOVIĆ  VOJISLAV  +

ZELIĆ  GORAN  +

 

M 1   (35)

AKŠAMOVIĆ  UROŠ  +

BOŠKOVIĆ  NATAŠA  +

BULAJIĆ  RAJKO  +

DANILOVIĆ  NENAD  a

DELIĆ  TAMARA  +

ĐORĐEVIĆ  NEBOJŠA  +

ĐUROVIĆ DEJAN + 

GALIĆ  MIROSLAV  +

ILIĆ  ROBERT  +

JEKOVIĆ BRANKO +

KAURIĆ  GORAN  +

KOSTIĆ  SLOBODAN  +

KRSTIĆ  ĐORĐE  a

LJUBIČIĆ  ŽUNA  +

MAKARA  SLAVKO  +

MARINKOVIĆ  DAMJAN  +

MASLAK  UROŠ  a

MIJAJLOVIĆ  JOVICA  +

MILISAVLJEVIĆ  VLADAN  +

NERIĆ DUŠAN  A

NIKOLIĆ  DAVOR  +

NIKOLIĆ  IVAN

OBRADOVIĆ  SRBISLAV  +

PALIĆ  SRĐAN  +

PAVIĆ ZOLTAN +

PEJIN  VLADIMIR  +

PERAŠEVIĆ  DRAGAN  a

PETROVIĆ  BORISLAV  a

RADIVOJEVIĆ  MLADEN  +

RUBINJONI  ZORAN  +

SIMONOVIĆ  IVAN  +

STAMENOVIĆ  RADIVOJE  +

STANKOVIĆ NEBOJŠA  +

STEINFELD  VIKTOR  +

STOJANOVIĆ  MILOŠ  a

STOŠIĆ  SLAĐAN  +

TODOROVIĆ  MILAN  a

VELJIĆ  SRĐAN  +

VLK  ŽIVORAD  a

VUJOVIĆ  ZORAN  +

 

Legenda:

+ licenca stečena na osnovu izveštaja o obučenim u 2018.godini

a licenca dodeljena po osnovu „automatizma“

A licenca stečena ili obnovljena

 

Licenca  je  punovažna  nakon  uplata  matičnog  kluba  i instruktora.

Moguće prigovore dostavite najkasnije do 25. Marta predsedniku NK SOPAS -a na e-mail klubval@gmail.com ili venator@sezampro.rs

 

Adresar licenciranih instruktora SOPAS-a

Škola ronjenja Stepen Ronilac sort descending ID KOD

CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Drago Teinović


SRB FOO I1 06 033


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Dušan Tadić


SRB FOO I1 06 031


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Golub Marić


SRB FOO I2 06 004


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Goran Kaurić


SRB FOO I1 06 017


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Goran Kocevski


SRB FOO I1 06 028


CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Goran Valić


SRB FOO I3 06 005


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Goran Zelić


SRB FOO I2 12 015


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Habram Đerđ


SRB FOO I2 06 003


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Ivan Nikolić


SRB FOO I1 12 051


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Ivan Simonović


SRB FOO I1 12 052


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Ivan Urošević


SRB FOO I1 06 032


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Janez Kranjc


SRB FOO I2 12 018


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Jovan Petrović


SRB FOO I2 12 017


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Milan Jovanović


SRB FOO I1 06 040


CMAS


Instruktor sa 2 zvezdice


Milan Pavković


SRB FOO I2 12 020


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Milan Todorović


SRB FOO I1 06 021


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Milinko Trifković


SRB FOO I1 06 004


CMAS


Instruktor sa 3 zvezdice


Milorad Đuknić


SRB FOO I3 06 006


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Miloš Ašanin


SRB FOO I1 13 053


CMAS


Instruktor sa 1 zvezdicom


Miloš Stojanović


SRB FOO I1 06 002


MEĐUNARODNE SUDIJE U PLIVANJU  PERAJIMA

  1. Bozana Ostojic
  2. Gordana Mircetic
  3. Goran Zebic
  4. Sasa Djokic
  5. Aleksandra Djokic
  6. Marko Zelenovic
  7. Nedeljko Dudukovic
  8. Car Aleksandar
  9. Branislav Ziskovic
  10. Denis Tatomir
  11. Draginja Vlk
  12. Lea Vlk
  13. Dudukovic Jovana
  14. Dudukovic Hedegko
  15. Vladislava Dudukovic
  16. Milica Okicic
  17. Milos Milanovic
  18. Nemanja Ziskovic
  19. Nikola Mircetic
  20. Uros Dobrojevic
  21. Zoran Vujovic
  22. Jovan Petrovic
  23. Katarina Zivkovic
  24. Vladimir Medakovic
  25. Aleksandar Ziskovic
  26. Goran Zelić

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U RONJENJU NA DAH

  1. BozanaOstojic
  2. Milan Pavkovic
  3. Moidrag Bajcetic
  4. Nebojsa Stankovic
  5. Milena Radic
  6. Ivica Stojanovic
  7. Petar Markovic
  8. Vladimir Stojanovic
  9. Dejan Stankovic
  10. Srdjan Milodanovic

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U PODVODNOM HOKEJU

  1. Nenad Kasporski
  2. Djordje Krstic
  3. Bozana Ostojic

 

SUDIJE ZA PODVODNE VEŠTINE

  1. Bajčetić Miodrag
  2. Branisavljević Đorđe
  3. Dejan Stanković
  4. Perašević Milan
  5. Miodrag Filipović
  6. Palić Pavle
  7. Pavković Milan
  8. Sandra Košić
  9. Slavko Makara
  10. Savatović Slobodan
  11. Palić Srđan
  12. Srđan Milodanović
  13. Tibor Gulači
  14. Valić Goran
  15. Šuvak Zlatko
  16. Goran Zelić

Ferplej je pobeda

Copyright © 2019, SOPAS
Developed by Animat studio