Ovde možete pronaći sve članove SOPAS saveza i njihove kontakt adrese.

Ovde možete prelistati ronilačke klubove po gradovima ili preuzeti ceo adresar ronilačkig klubova u Wordu.

Ronilački klubovi

  • DPA Apatin
    Dunavska obala bb
    25260 Apatin
     
    Kontakt
    Milorad Bujić, 064/216-06-79, dpa.apatin@yahoo.com


  • KPA Bela Crkva
    Vojvođanskih brigada 65
    26340 Bela Crkva
    www.kpabelacrkva.com
    kpabc78@gmail.com
    PIB: 102273273
    MAT.BR. 8765669
     
    Kontakt
    Dragan Perašević, 063/420-095, perasevic.d@gmail.com
    Slobodan Savatović, 064/234-37-81, slobabc@gmail.com


  • RK Roniti se mora
    Karađorđeva 93
    15313 Bela Crkva
     
    Kontakt
    Jovan Petrovski, 063/303-972, jovan.tasa@gmail.com


  • RK Sebastian
    Cara Lazara 9
    11000 Beograd
    www.sebastian.rs
     
    Kontakt
    Predrag Peca Radifković, 069/155-54-58, sebastianbeograd@yahoo.com


  • RK Calypso
    Beogradska 71
    11000 Beograd
    www.calypso.rs
     
    Kontakt
    Božana Ostojić, 011/322-22-32, 063/309-007, bozana.ostojic@gmail.com


  • RSK Sub
    Tošin bunar 83
    11000 Beograd
    www.sub-diving.sob.rs
     
    Kontakt
    Uroš Akšamović, 063/350-823. office@sub-diving.sob.rs
     


  • RK Poseidon divers
    Luja Adamiča 26b
    11000 Beograd
    www.poseidondivers.rs
    poseidondiversbeograd@gmail.com
     
    Kontakt
    Srđan Veljić, 063/223-632, veljicsr@gmail.com
     
     


  • RK Big blue
    Kursulina 13
    11000 Beograd
    www.bigblue.co.rs
     
    Kontakt
    Jovan Petrović, 064/111-14-57, joca.bigblue@gmail.com
     


  • KPA URS
    Karađorđeva 6
    11000 Beograd
    www.urs.rs
    office@urs.rs
     
    Kontakt
    Zoran Radoičić - ZR, 011/262-43-97, 063/215-696, venator@sezampro.rs
     


  • RK Bezbednost
    Sjenička 1
    11000 Beograd
    www.bezbednost.co.rs
     
    Kontakt
    Vojislav Vuković, 064/131-47-41, vukovic.vojislav@gmail.com
     


  • Amfora
    Dunavski kej 4
    11000 Beograd
    www.amfora.org.rs
     
    Kontakt
    Bratislav Marković, 063/235-793, baneamfora@gmail.com
    Zoran Rubinjoni, 4rubiz@gmail.com
     


  • RK Nemo
    Kozarčeva 81
    11000 Beograd
    www.nemoscubadiving.com
     
    Kontakt
    Milan Todorović, 064/123-93-53, mtodorovic.maximus@gmail.com
     


  • KPA Beograd
    Pop Lukina 4
    11000 Beograd
    www.kpa.co.rs
     
    Kontakt
    Milorad Đuknić, 011/262-50-32, 063/861-14-55, dive.bgd@vektor.net
     


  • RK Hidroarheolog
    Kajmakčalanska 33
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Slobodan Panić, 011/380-65-89, 065/380-65-89, 060/300-89-49,
    hidroarheolog@gmail.com, panic.slobodan@gmail.com
     


  • SRK Aqua mont
    Obrenovački drum 27a
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Aleksandar Milosavljević, 063/253-653, office@aquamontservice.com
     


  • RK Delta
    Batajnički drum bb
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Ivan Simonović, 063/820-01-06, skinerdiver@gmail.com
    Slađan Stošić, 064/892-17-51
     


  • RK Explorer
    Sime Šolaje 3
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Mladen Milojević, 064/112-13-88, milojev@yahoo.com
     


  • RK Val
    Dr.Ivana Ribara 54/16
    11000 Beograd
     
    Kontakt
    Valerije Ljubičić, 064/207-56-33, klubval@gmail.com
     


  • RSK Đerdap
    Dunavski kej bb
    19320 Kladovo
     
    Kontakt
    Živadin Đorđević, 062/835-22-86


  • RK Kragujevac
    27.Marta 12
    34000 Kragujevac
    www.kpakragujevac.com
    kpakragujevac@gmail.com
     
    Kontakt
    Srbislav Obradović, 034/330-192, 064/295-22-28, srbislavkg@gmail.com
     
     
     


  • KPA Zastava Kragujevac
    DanIčićeva 116
    34000 Kragujevac
     


  • RK Viking
    Nova  Balšićevа 28/16
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Jovica Mijajlović, 064/163-34-11, viking.krusevac@gmail.com
     


  • KPA Kruševac
    Radomira Jakovljevića bb
    37000 Kruševac
     
    Kontakt
    Miroljub Bićanin, 065/302-29-93, bbicanin@sbb.rs
    Borislav Petrović, 065/322-02-20, bocadiver@gmail.com
     


  • RK Triton
    Rasadnik 20/1-14
    18000 Niš
     
    Kontakt
    Nebojša Stanković,  063/109-30-37  
    nesa.triton@gmail.com
     


  • RK Mornar
    Bulevar Kneza Miloša 2
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt:
    ronklubmornar@gmail.com
    063 1010235


  • RK Ship
    Kralja Petra prvog 42, Veternik
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Vladimir Pejin, 069/696-587, rkshipns@gmail.com
     


  • RK Danubius spasilac
    Gajeva 49, Sremska kamenica
    21000 Novi Sad
     
    Kontakt
    Miodrag Bajčetić, 021/475-56-16, 063/548-544, bajce021@gmail.com
     


  • RK Svet ronjenja
    Stevana Šupljikca 57
    26000 Pančevo
    www.svetronjenja-sdt.rs
     
    Kontakt
    Janez Kranjc, 065/880-66-80, svetronjenja@yahoo.com
     


  • KPA Pančevo
    Masarikova 1a
    26000 Pančevo
    www.kpapancevo.org
     
    Kontakt
    Slavko Makara, 061/175-24-39, kpa.pancevo@gmail.com
     


  • RK Mehurić
    Paje Jovanovića 7
    35250 Paraćin
     
    Kontakt
    Slavoljub Jovanović, 062/207-007, mehuric@ptt.rs
     


  • RPK Pirot
    Trg Oslobodioca bb
    18300 Pirot

    Kontakt:
    Dragan Kostić, 063 403 409
    dragan.kostic@komorapirot.com
     


  • DPA Sombor
    Venac Živojina Mišića 14
    25000 Sombor
    www.dpasombor.com
     
    Kontakt
    Goran Zelić, 064/611-37-97, goranzelic.so@gmail.com
     


  • KPA Spartak
    Ratka Mitrovića 7
    24000 Subotica
    www.ronilackiklubspartak.co.rs
     
     
    Kontakt
    Milan Pavković, 063/862-51-74, roniocispartak@gmail.com
     
     


  • RK Deep`blue
    Nade Dimić 2
    24000 Subotica
    www.deepnblue.org
     
    Kontakt
    Viktor Steinfeld, 065/240-72-97, info@deepnblue.org
     
     


  • RK Begej
    Jovana Trajkovića bb
    23000 Zrenjanjin
    www.begejron.org.rs
     
    Kontakt
    Goran Kaurić, 023/511-215, 060/611-65-10, kaurich@ptt.rs
     


DPA Apatin - Apatin
dpa.apatin@yahoo.com

KPA Bela Crkva - Bela Crkva
kpabc78@gmail.com | perasevic.d@gmail.com | slobabc@gmail.com

RK Roniti se mora - Bela Crkva
jovan.tasa@gmail.com

RK Sebastian - Beograd
sebastianbeograd@yahoo.com

RK Calypso - Beograd
bozana.ostojic@gmail.com

RSK Sub - Beograd
office@sub-diving.sob.rs

RK Poseidon divers - Beograd
poseidondiversbeograd@gmail.com | veljicsr@gmail.com

RK Big blue - Beograd
joca.bigblue@gmail.com

KPA URS - Beograd
office@urs.rs | venator@sezampro.rs

RK Bezbednost - Beograd
vukovic.vojislav@gmail.com

Amfora - Beograd
baneamfora@gmail.com | 4rubiz@gmail.com

RK Nemo - Beograd
mtodorovic.maximus@gmail.com

KPA Beograd - Beograd
dive.bgd@vektor.net

RK Hidroarheolog - Beograd
hidroarheolog@gmail.com | panic.slobodan@gmail.com

SRK Aqua mont - Beograd
skinerdiver@gmail.com

RK Explorer - Beograd
milojev@yahoo.com

RK Val - Beograd
klubval@gmail.com

RSK Đerdap - Kladovo
????

RK Kragujevac - Kragujevac
kpakragujevac@gmail.com | srbislavkg@gmail.com

KPA Zastava Kragujevac - Kragujevac
????

RK Viking - Kruševac
viking.krusevac@gmail.com

KPA Kruševac - Kruševac
bbicanin@sbb.rs | bocadiver@gmail.com

RK Naissub - Niš
naissub2010@gmail.com

RK Triton - Niš
nesa.triton@gmail.com

RK Mornar - Novi Sad
ronklubmornar@gmail.com

RK Ship - Novi Sad
rkshipns@gmail.com

RK Danubius spasilac - Novi Sad
bajce@eunet.rs

RK Svet ronjenja - Pančevo
svetronjenja@yahoo.com

KPA Pančevo - Pančevo
kpa.pancevo@gmail.com

RK Mehurić - Paraćin
mehuric@ptt.rs

RPK Pirot - Pirot
dragan.kostic@komorapirot.com

DPA Sombor - Sombor
goranzelic.so@gmail.com

KPA Spartak - Subotica
roniocispartak@gmail.com

RK Deep` blue - Subotica
info@deepnblue.org

RK Begej - Zrenjanin
kaurich@ptt.rs

 

INSTRUKTORI  SOPAS-a  SA  PRAVOM  NA  LICENCU  2022. godine


M 3  (7)

ĐUKNIĆ  MILORAD   +
LJUBIČIĆ  VALERIJE   +
MARKOVIĆ  BRATISLAV   +
OSTOJIĆ  BOŽANA   +
PANIĆ  SLOBODAN   +
RADOIČIĆ  ZORAN   +
VALIĆ  GORAN   +


M 2  (18)

AKŠAMOVIĆ  UROŠ  +
BAJČETIĆ  MIODRAG  +
BIĆANIN  MIROLJUB  +
BULAJIĆ RAJKO +
DJUROVIĆ  DEJAN A
JOVANOVIĆ  SLAVOLJUB  +
KEBIN  MINA  +
KRANJC  JANEZ  +
MIJAJLOVIĆ  JOVICA   A
MILOJEVIĆ  MLADEN  +
PAVKOVIĆ  MILAN  +
PAŽIN  PREDRAG  a
PERAŠEVIC DRAGAN  A
SIMONOVIĆ  IVAN  A
SIMOVIĆ  MLADEN  +
STANKOVIĆ  NEBOJSA  A
VUKOVIĆ  VOJISLAV  +
ZELIĆ  GORAN  +


M 1   (27)

BOŠKOVIĆ  NATAŠA  a
DANILOVIĆ  NENAD  a
ĐORĐEVIĆ  NEBOJŠA  +
GALIĆ  MIROSLAV  +
ILIĆ  ROBERT  +
JOVANOVIĆ  MILAN +
KAURIĆ  GORAN  +
KOSTIĆ  SLOBODAN  +
KOLUNDZIJA DUŠAN +
KRSTIĆ  KONSTANTIN   a
KRSTIC  NATASA +
LJUBIČIĆ  ŽUNA  +
MAKARA  SLAVKO  a
MARINKOVIĆ  DAMJAN  +
NIKOLIĆ  DAVOR  +
NIKOLIĆ  IVAN a
OBRADOVIĆ  SRBISLAV  +
PALIĆ  SRĐAN  a
PAVIĆ  ZOLTAN a
PEJIN  VLADIMIR  +
PETROVIĆ  BORISLAV  a
RADIVOJEVIĆ  MLADEN  a
RUBINJONI  ZORAN  +
STAMENOVIĆ  RADIVOJE  +
STOJANOVIĆ  MILOŠ  +
TODOROVIĆ  MILAN  a
VUJOVIĆ  ZORAN  a

Legenda:                                                                                                                                                                     
+   licenca  stečena  prema  izveštaju  o  obučenim  tokom  2021.godine ;                                                              
a   Obnovljena  licenca  po  „automatizmu“;                                                                                                            
A   Steceno pravo na licencu po završenom kursu za M2

Licenca  je  punovažna  nakon  uplata  matičnog  kluba  i instruktora. 

Moguce prigovore na objavljenu listu dostavite najkasnije do 15.06.2022. predsedniku NK SOPAS-a na tel. 064-/20-75-633  ili na  e-mail  klubval@gmail.com

MEĐUNARODNE SUDIJE U PLIVANJU  PERAJIMA

  1. Bozana Ostojic
  2. Gordana Mircetic
  3. Goran Zebic
  4. Sasa Djokic
  5. Aleksandra Djokic
  6. Marko Zelenovic
  7. Nedeljko Dudukovic
  8. Car Aleksandar
  9. Branislav Ziskovic
  10. Denis Tatomir
  11. Draginja Vlk
  12. Lea Vlk
  13. Dudukovic Jovana
  14. Dudukovic Hedegko
  15. Vladislava Dudukovic
  16. Milica Okicic
  17. Milos Milanovic
  18. Nemanja Ziskovic
  19. Nikola Mircetic
  20. Uros Dobrojevic
  21. Zoran Vujovic
  22. Jovan Petrovic
  23. Katarina Zivkovic
  24. Vladimir Medakovic
  25. Aleksandar Ziskovic
  26. Goran Zelić

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U RONJENJU NA DAH

  1. BozanaOstojic
  2. Milan Pavkovic
  3. Moidrag Bajcetic
  4. Nebojsa Stankovic
  5. Milena Radic
  6. Ivica Stojanovic
  7. Petar Markovic
  8. Vladimir Stojanovic
  9. Dejan Stankovic
  10. Srdjan Milodanovic

 

MEĐUNARODNE SUDIJE U PODVODNOM HOKEJU

  1. Nenad Kasporski
  2. Djordje Krstic
  3. Bozana Ostojic

 

SUDIJE ZA PODVODNE VEŠTINE

  1. Bajčetić Miodrag
  2. Branisavljević Đorđe
  3. Dejan Stanković
  4. Perašević Milan
  5. Miodrag Filipović
  6. Palić Pavle
  7. Pavković Milan
  8. Sandra Košić
  9. Slavko Makara
  10. Savatović Slobodan
  11. Palić Srđan
  12. Srđan Milodanović
  13. Tibor Gulači
  14. Valić Goran
  15. Šuvak Zlatko
  16. Goran Zelić

Ferplej je pobeda

Copyright © 2022, SOPAS
Developed by Animat studio